Hakkımızda

Hakkımızda


Tüm çalışmalarında insana saygıyı, güvenilirliği, başarıyı ve yenilikçiliği prensip edinmiş olan EN BİOTEKNİK İLAÇ TEKNOLOJİ, her zaman etik çalışma ve paydaşlarına güven veren yaklaşımı bir standart olarak benimsemiştir.

İnsana saygı, güvenilirlik, başarı odaklılık, çağdaş ve yenilikçilik ilkelerimiz ile yaşama değer katmak, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile topluma yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunmayı misyon edinen EN BİOTEKNİK İLAÇ TEKNOLOJİ, yeni ürün portföyü ve yerelleşme kapsamında üretim hacmini büyüterek geleceği inşa etmeyi sürdürmekte, yeni iş birliklerine açık vizyonu ile Türk ilaç sektöründe adı anılan bir firma olmayı hedeflemektedir.

 
VİZYON
Vizyonumuz Türkiye’de ki sağlık sektöründe insanların yaşam kalitesini yükseltmek için belirlediğimiz hedeflerle büyütmektir.

MİSYON

Bilindiği üzere ticari kuruluşlar kar amaçlı kurulurlar, fakat biz bir sağlık kuruluşu olarak ilk etapta insanların sağlığını ön plana almak ve kar düşüncesini ikinci planda değerlendirmek zorundayız. Bu düşünceden yola çıkarak; “Misyonumuz ülkemiz ve dünya insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli güvenilir ve en uygun maliyetli ürünleri hizmete sunmaktır.”